Kariéra

Náplň práce:

  • projektování dopravních staveb a dopravního značení od stupně studie až po realizační projekt
  • administrativní činnost v souvislosti se zpracováním projektové dokumentace dle přidělených zakázek
  • inženýring

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního nebo dopravního směru
  • optimálně praxi na pozici projektanta alespoň 2 roky
  • výbornou znalost práce na PC (AutoCAD, MS Office)
  • aktivní a samostatný přístup k plnění úkolů
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • výhodou zkušenosti s tvorbou rozpočtů (ASPE, KROS plus, apod.)

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí
  • profesní růst a vzdělávání
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
  • stravenky

RSE Project s.r.o.

Ulice:                   Ruská 83/24

Město:                 Ostrava-Vítkovice, 703 00

Tel.:                     597 317 399

E-mail:                 info@rseproject.cz

Dat. schránka:    2bca7pp

IČO:                     29398266

DIČ:                     CZ29398266

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku u krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka č. 38874